Erol hukuk bürosu


Hakkımızda

Erol Hukuk Bürosu Hakkında

Erol Hukuk Bürosu; Erol ailesinin fertlerinden oluşan beş avukat ve konularında uzman ekibiyle, müvekkillerine çok çeşitli hukuki hizmet sağlayan, çözüm odaklı, güvenilir bir hukuk bürosudur.

Erol Hukuk Bürosu, 1999 yılında Yargıtay’dan kendi isteğiyle emekli olan ve 22.09.1999 tarihinden itibaren Ankara Barosu Başkanlığı Levhasının, 14048 sicil numarasında kayıtlı olarak avukatlık mesleğini ifa eden ve Arabuluculuk Daire Başkanlığı, Arabulucular siciline 30547 sicil no ile kayıtlı olan Av. Ayşe Nurcan Erol tarafından kurulmuştur.

Erol Hukuk Bürosu; Erol ailesinin fertlerinden oluşan beş avukat ve konusunda uzman ekibiyle, müvekkillerine, çok çeşitli hukuki hizmet sağlayan, çözüm odaklı, güvenilir bir hukuk bürosudur.

Arabulucu & Avukat Ayşe Nurcan Erol 22 yıl, Av. Haydar Erol 40 yıl süren, Yargı meslek hizmetinden edindikleri, bilgi, birikim ve tecrübelerini, adaleti gerçekleştirmek için Savunma ve Danışmanlık hizmetlerinde kullanmaktadır.

Erol Hukuk Bürosu; Adli Yargı ve İdari Yargı alanında, Türkiye’nin her bölgesinde, Bölge Adliye Mahkemeleri, Bölge İdare Mahkemeleri, İdare Mahkemeleri, Vergi Mahkemeleri ile Yargıtay ve Danıştay’a intikal etmiş davalarda, edindiği deneyim ile Avukatlık, Arabuluculuk ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Arabuluculuk Daire Başkanlığı, Arabulucular siciline 30547 sicil no ile kayıtlı olan Arabulucu & Avukat Ayşe Nurcan Erol, “İş Hukuku”, ”Tüketici Hukuku”, “Ticaret Hukuku”, “İnşaat Hukuku”, “Banka ve Finans Hukuku” ana dallarında uzman Arabulucu olup ihtiyari ve dava şartı arabuluculuk alanlarında fiilen aktif olarak hizmet vermektedir.

Erol Hukuk Bürosu; İcra Bölümünde, şüpheli alacakların tahsili hususunda; İcra takibi öncesi idari takip, icra takibi ve icra takibi sonrası ikinci el devir dosya datalarının yönetim süreçlerini, konusunda deneyimli icra kâtibi ve çağrı merkezi biriminde görevli tahsilat uzmanı ekibiyle birlikte güçlü, hızlı, güvenilir ve etkin biçimde gerçekleştirmektedir. Hukuk büromuz; bugün yüzlerce şahıs ve şirketin güvenini kazanmış ve onların işlerini yürüten, her türlü hukuki ve avukatlık ihtiyaçlarına cevap veren Ankara’nın saygın hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir.